...::: Rey & Black :::... Aty Ku Iu Ndiheni Rehat Rey & Black ...::: Rey & Black :::... Mir Se Erdhet Tek Faqia Jonë . Shpresoi Te Kaloni Mirë ...::: Rey & Black :::...
 
rey-black
..:: Rey & Black ::..  
  Rey & Black - Funny
  Music Graphics Fanny
  Kode per ngjyra
  New Bota
  Muzika
  Radio Drenica Live
  RebeL A.K.A UniKKatiL
  Interesant !
  Shekarko muzik nga YOU TUBE
  Nika per Msn
  Nika per msn Anglisht
  Dashuria ne interrnet ?
  Te Dua - Ne shum gjuhe te Botes
  Per Dashuri ndaj femres
  Shtin webin ne google
  Epi i Gilgameshit shqip
  Komedia Hyjnore - Ferri
  Histori e Skenderbeut
  Fjalori Informatikes
  Alfabeti i dashuris
  Shut down PC Prej destkopit me nje klikim
  Me fol PC-ja
  Flamuri Shqiptar
  Kodet e shtetev
  Shekarko Fire Fox - Shqip
  Conter Strike 1.8
  Hacko Msn
  Shekarko sa dush ti
  Qel imell qysh dush
  Program per muzika
  Regjistro webin
  Shekarko muzik Arabe
  Shkarko Super Mario
  Shpejto trensferin ne Msn
  Weba per ju
  Video nga Rey & BLack
  Kerko mbi 5,000,000 video
  Adresa te femrave
  Video te UniKKatilit
  Google - by Rey & BLack
  Beje GOOGLEN me emrin tend
  Host per foto
  Progeram per logo
  Perkethe faqe
  Perkthe sa dush dhe cka dush
  Street Fighter Online
  Duck Hunt
  Qyre qysh kcehet
  Kalkulator
  Video romantike
  Kerko (Muzik,Njerez etj.)
  Kerko ne Google
  Kerko foto ne Google
  Kerko video ne Google
  Shkarko Programa
  Barcoleta
  A e Dini Se
  Muzik
  Shiko Tv Shqip
  Njeriu pa zemer
  Lidheni kravatën
  Shkenca natyrore
  Qielli me sy
  Zbukuro emrin
  Luaj me peshk(interesant)
  Ora ne gjith boten
  Qefar efekti
  Deformer Pic.....
  Drake Bell
  Fjalë të urta
  Dergo SMS falas
  Kerko Web
  Krijo Bllok-Faqe
  Krijo Forum(Falas)
  Kërce tek një forum
  Stupcat (2010 New )
  Tekst per leje
  Cyre qit foto
  Si te shkarkojm video ose mp3 nga youtube
  Keng e dhimbshme
  Milioneri
  Kqyr kush ta ka ban bllok
  Logo
  Klodi - Buka e Gurbetit
  Shpija E Kosoves LIVE
  Welcome
  Hiq bllokun e MSN-s
  Meti(Gjesti Skandal)
  Gezuar se bashku me tupan 2010
  Live Show
  HIKMETJA - Film Kosovar
Copyright By : Rey & Black .
Muzik


Ju Lutem Te Keni Pak Durim Deri Sa Tia Fillon Kenga       

       
04 Mirsa - Buzen mbi Buz.mp3 3.27 MB 22.07.09 12:41:42
05.Dj Blunt - Aj Aj.mp3 2.91 MB 22.07.09 12:44:15
16 Bajram Gigolli - Tallava [Live] 2009 (www.mp3-al.tk).mp3 952 KB 23.08.09 13:06:07
Akon - Right Now Na Na Na.mp3 5.64 MB 04.09.09 12:56:11
Arta Bajrami - Falet kjo zemer .mp3 3.97 MB 22.07.09 12:46:14
Arta Bajrami - Jo Ti Zemra Jem 2007.mp3 4.07 MB 22.07.09 12:50:53
Arta dhe Don Arbas - Kjo nate.mp3 5.32 MB 22.07.09 12:52:49
Bertan Asllani - Zemer.mp3 2.95 MB 22.07.09 12:51:40
Blero - Papritur Remix 2009.mp3 1.71 MB 19.07.09 05:51:28
Blero FT Leonora - Crazy.mp3 3.51 MB 22.07.09 13:12:18
Blero Mc Kresha Snupa - Higher.mp3 1.39 MB 19.07.09 04:44:27
Blero feat Dafina - La Vida Loca 2008.mp3 2.83 MB 20.07.09 13:36:53
Bukurije Morina - Vajza e Opojes.mp3 6.12 MB 24.07.09 12:01:43
D--thjeshta-noizi rozana radi.mp3 6.35 MB 22.07.09 13:08:42
Dj. Blindi feat. Tingulli 3 Nt - Kalle Kalle.mp3 4.22 MB 22.07.09 13:07:22
Dj.W!ru$$ feat Etno Engjujt - Nany (Dub Mix).mp3 3.34 MB 22.07.09 13:12:48
E kam shpirtin eksploziv.mp3 3.11 MB 22.07.09 13:16:51
Ermal Fejzullahu - Nena loke.mp3 3.37 MB 21.07.09 13:23:58
Etno Engjujt - Volcano.mp3 3.37 MB 22.07.09 13:16:34
Etno Engjujt Ft. D-Master - Le Per mu Mama.mp3 4.64 MB 22.07.09 13:24:09
Etno Engjujt dhe Blero - Kthehe Bileten.mp3 1.52 MB 19.07.09 05:56:54
Etno Engjujt ft. Lyrical Son Kaos Besnik Qaka - All night --ArTushka--.mp3 2.82 MB 22.07.09 13:23:58
FJOLLA MORINA - PSE.mp3 4.26 MB 22.07.09 13:23:59
GILI ft. ENIS POTOKU - Kur u ndam (HQ) TOP FEST 6.mp3 2.68 MB 22.07.09 12:40:42
Genta Ismaili - QENI QE LEH.mp3 3.15 MB 22.07.09 13:29:38
Genta Ismaili - E pa mundur.mp3 4.04 MB 22.07.09 13:30:46
Genta Ismaili - Nje here ne vite.mp3 3.25 MB 22.07.09 13:31:21
Genta Ismaili - Sa ilace.mp3 2.89 MB 22.07.09 13:38:02
Genta Ismajli - Skllav ti kurre s`do jesh.mp3 3.62 MB 22.07.09 13:37:26
Gili - Oh sa budalle.mp3 5.43 MB 22.07.09 13:39:34
Hekuran Blinera - Mos e le per pak.mp3 1.6 MB 22.07.09 13:43:06
Jehona Sopi - Borxh me ke.mp3 3.33 MB 22.07.09 13:44:06
Kastro Zizo - Chupa Chupa.mp3 3.54 MB 22.07.09 13:44:33
Lena - Te kam dashur.mp3 1.67 MB 19.07.09 06:15:47
Leonora Jakupi - A do te jem e jotja (Premier 2009).mp3 1.72 MB 19.07.09 06:16:46
Leonora Poloska - I pa njohur.mp3 3.59 MB 22.07.09 13:50:58
Linda - Enderroja.mp3 1.46 MB 19.07.09 06:11:54
MC Qoppa - Arpagjikat.mp3 965.64 KB 19.07.09 06:07:49
Mahmut Ferati - Se kam prit.mp3 3.78 MB 24.07.09 12:10:42
Malesori - Adres e Gabuar.mp3 1.81 MB 19.07.09 06:13:07
Mandi - Vetmija Ime.mp3 1.76 MB 19.07.09 06:14:09
Meda ft Tuna and GETI - Diten ta boj nat 2009.mp3 4.2 MB 24.07.09 11:43:59
Mergim Rama - Falma Qat Gabim.mp3 1.75 MB 19.07.09 06:08:57
Mihrije Braha - Turbulence.mp3 4.27 MB 22.07.09 14:17:24
Motrat Mustafa - Potpuri.mp3 5.69 MB 24.07.09 12:10:58
Nexhat Osmani - Bana mir gjeta keq.mp3 3.2 MB 24.07.09 12:14:44
Pandora - Tallava New 2008 (Muzika-Ime.Tk).mp3 5.29 MB 31.08.09 13:35:01
Rina - Pa Kontrat.mp3 1.55 MB 19.07.09 06:17:39
Rozana Radi - Jepi gaz.mp3 2.97 MB 22.07.09 14:11:22
Ryva Kajtazi - Knaqu.mp3 3.69 MB 22.07.09 14:12:27
Ryva Kajtazi - Me pelqen.mp3 2.41 MB 20.07.09 13:40:15
Ryva Kajtazi - Neper Shtratin Tend.mp3 1.63 MB 19.07.09 06:04:06
Salim Arifi - PER ARMEND NEBIUN MIRACOCA (www.mp3-al.tk).mp3 2.44 MB 23.08.09 13:05:02
Sejlan - Me mungon.mp3 1.41 MB 19.07.09 06:05:04
Shpat Deda - A Thu.mp3 1.57 MB 19.07.09 06:06:13
Skillz - Wu Qa po Shoh.mp3 3.16 MB 20.07.09 13:41:10
Soni - Do te vij.mp3 4.96 MB 22.07.09 14:18:11
Soni - E vogla.mp3 4.93 MB 22.07.09 14:24:28
Soni Malaj & Tingulli 3nt - Me merr.mp3 3.68 MB 22.07.09 14:25:45
Tingulli 3`nt ft.Dj Blunt - Pooo.mp3 3.81 MB 22.07.09 14:25:09
Toni-G ft Dr.Street - Jeta n'Gurbet.mp3 1.86 MB 19.07.09 05:55:02
Tuni - Qelu Zemer.mp3 1.76 MB 19.07.09 05:56:02
Valton Krasniqi - 01. Per ty po flitet.mp3 3.54 MB 22.07.09 11:52:41
Xhavit Avdyli - Mos loto.mp3 1.1 MB 19.07.09 05:53:04
Zajmina Vasjari - Nje Me Pak e Nje Me Shume.mp3 1.72 MB 19.07.09 05:52:27
capital-t - supersweet official video new 2009.mp3 3.29 MB 04.09.09 12:51:09
etno engjujt - pa pa X2009X.mp3 2.7 MB 04.09.09 12:48:46
kaos-hey.mp3 4.37 MB 20.07.09 13:40:16
meda un e du kosoven.mp3 4.28 MB 04.09.09 12:53:15
nora istrefi -vetem mua.mp3 3.23 MB 21.07.09 13:49:49
nrg band dhe beka - shehide.mp3 3.75 MB 04.09.09 12:54:59
skillz - vip -02.mp3 1.35 MB 04.09.09 12:51:24
vellezerit susuri pavarsia.mp3 4.49 MB 22.07.09 11:57:21
zef beka-gruja e sodit.mp3
..:: Rey & Black ::..  
 
Rey & Black
 
Advertisement  
   
Me Kontaktoni Ne Facebook  
  Mc Rey |
 
Konverto EURO-n  
   
Ora E Saktë  
   
Kalendari , Moti & Valuta  
  MOTI NE KOSOV '' Rey-Black

 
=> Do you also want a homepage for free? Then click here! <=
...::: Rey & Black :::... Shpresoi Se Kaluta Mir . Me Respekt Stafi Rey & Black ...::: Rey & Black :::...