...::: Rey & Black :::... Aty Ku Iu Ndiheni Rehat Rey & Black ...::: Rey & Black :::... Mir Se Erdhet Tek Faqia Jonë . Shpresoi Te Kaloni Mirë ...::: Rey & Black :::...
 
rey-black
..:: Rey & Black ::..  
  Rey & Black - Funny
  Music Graphics Fanny
  Kode per ngjyra
  New Bota
  Muzika
  Radio Drenica Live
  RebeL A.K.A UniKKatiL
  Interesant !
  Shekarko muzik nga YOU TUBE
  Nika per Msn
  Nika per msn Anglisht
  Dashuria ne interrnet ?
  Te Dua - Ne shum gjuhe te Botes
  Per Dashuri ndaj femres
  Shtin webin ne google
  Epi i Gilgameshit shqip
  Komedia Hyjnore - Ferri
  Histori e Skenderbeut
  Fjalori Informatikes
  Alfabeti i dashuris
  Shut down PC Prej destkopit me nje klikim
  Me fol PC-ja
  Flamuri Shqiptar
  Kodet e shtetev
  Shekarko Fire Fox - Shqip
  Conter Strike 1.8
  Hacko Msn
  Shekarko sa dush ti
  Qel imell qysh dush
  Program per muzika
  Regjistro webin
  Shekarko muzik Arabe
  Shkarko Super Mario
  Shpejto trensferin ne Msn
  Weba per ju
  Video nga Rey & BLack
  Kerko mbi 5,000,000 video
  Adresa te femrave
  Video te UniKKatilit
  Google - by Rey & BLack
  Beje GOOGLEN me emrin tend
  Host per foto
  Progeram per logo
  Perkethe faqe
  Perkthe sa dush dhe cka dush
  Street Fighter Online
  Duck Hunt
  Qyre qysh kcehet
  Kalkulator
  Video romantike
  Kerko (Muzik,Njerez etj.)
  Kerko ne Google
  Kerko foto ne Google
  Kerko video ne Google
  Shkarko Programa
  Barcoleta
  A e Dini Se
  Muzik
  Shiko Tv Shqip
  Njeriu pa zemer
  Lidheni kravatën
  Shkenca natyrore
  Qielli me sy
  Zbukuro emrin
  Luaj me peshk(interesant)
  Ora ne gjith boten
  Qefar efekti
  Deformer Pic.....
  Drake Bell
  Fjalë të urta
  Dergo SMS falas
  Kerko Web
  Krijo Bllok-Faqe
  Krijo Forum(Falas)
  Kërce tek një forum
  Stupcat (2010 New )
  Tekst per leje
  Cyre qit foto
  Si te shkarkojm video ose mp3 nga youtube
  Keng e dhimbshme
  Milioneri
  Kqyr kush ta ka ban bllok
  Logo
  Klodi - Buka e Gurbetit
  Shpija E Kosoves LIVE
  Welcome
  Hiq bllokun e MSN-s
  Meti(Gjesti Skandal)
  Gezuar se bashku me tupan 2010
  Live Show
  HIKMETJA - Film Kosovar
Copyright By : Rey & Black .
Kodet e shtetev
Afganistani Kabuli +93

 

Algjeria Algjiersi +213

pagesjaunes-dz.com

Andorra Andorra la Vella +376

www.sta.ad/portal

Anglia Londra +44

www.yell.com

Angola Luanda +244

 

Antigua dhe Barbuda Saint John's +1-268*

 

Arabia Saudite Riadi +966

 

Argjentina Buenos Aires +54

 

Armenia Jerevani +374

www.yellowpages.am

Australia Kanberra +61

yellowpages.com.au

Austria Viena +43

www.gelbeseiten.at

Azerbejxhani Baku +994

 

Bahamet Nasau +1-242*

 

Bahreni Manama +973

 

Bangladeshi Dhaka +880

 

Barbados Brajdtovn +1-246*

 

Belgjika Brukseli +32

www.pagesdor.be

Belize Belmopani +501

 

Benini Porto-Novo +229

beninphonebook.com

Bjellorusia Minsku +375

www.b2b.by

Bolivia La Pazi +591

 

Bosnja dhe Hercegovina Sarajeva +387

www.yellowpages.ba

Botsvana Gaborone +267

 

Brazili Brasilia +55

 

Brunei Bandar Seri Begawan +673

 

Bullgaria Sofia +359

yellowpages-bg.com

Burkina Faso Ouagadougou (orig) +226

burkinaphonebook.com

Burundi Buxhumbura +257

burundiphonebook.com

Butani Thimpu +975

 

Çadi Xhamena +235

chadphonebook.com

Danimarka Kopenhaga +45

degulesider.dk

Dominika Roseau +1-767*

 

Egjipti Kajro +20

 

Ekuadori Kuito +593

 

El Salvadori San Salvadori +503

 

Emiratet e Bashkuara Arabe Abu Dhabi +971

 

Eritrea Asmara +291

 

Estonia Tallini +372

arikataloog.ee

Etiopia Adis Ababa +251

 

Figji Suva +679

 

Filipinet Manila +63

 

Finland Helsinki +358

keltaisetsivut.fi

Franca Parisi +33

yellowpages.fr

Gaboni Libreville +241

gabonphonebook.com

Gambia Banxhuli +220

 

Gana Akra +233

ypgh.com

Gjeorgjia Tbilisi +995

 

Gjermania Berlini +49

gelbeseiten.de

Gjibuti (Djibouti) Gjibuti +253

djiboutiphonebook.com

Greqia Athina +30

www.infote.gr

Guatemala Guatemala City +502

 

Guinea Konakry +224

guineaphonebook.com

Guinea-Bissau Bissau +245

 

Guineq Ekudoriale Malabo +240

malabophonebook.com

Gujana Georgetown +592

 

Haiti Port-au-Prince +509

 

Holanda Amsterdami +31

goudengids.nl

Hondurasi Tegucigalpa +504

 

Hungaria Budapest +36

 

India New Delhi +91

indianyellowpages.com

Indonezia Xhakarta +62

yellowpages.co.id

Iraku Bagdadi +964

 

Irani Tehrani +98

ketabeavval.ir

Irlanda Dablini +353

www.goldenpages.ie

Islanda Rejkjaviki +354

www.gulalinan.is

Ishujt Cape Verde Praia +238

 

Ishujt Marshall Magjuro +692

 

Italia Roma +39

www.d.co.il

Izraeli Jeruzalemi +972

 

Japonia Tokio +81

 

Jemeni Sana +967

 

Jordani Amani +962

 

Kamboxhia Fenom Fen (Phnom Penh) +855

yellowpages-cambodia.com

Kameruni Jaundi +237

 

Kanada Otava +1

yellowpages.ca

Kazakistani Astana +7

 

Kenia Nairobi +254

 

Kili Santiago +56

 

Kina Beijingu +86

chinayellowpages.org

Kiribati Tarava +686

 

Kolombia Bogota +57

paginasamarillas.com

Komorosi Moroni +269

 

Kongo Brazavilli +242

congophonebook.com

Korea e Veriut Pyongyang +850

 

Koreja e Jugut Seuli +82

 

Kosova Prishtina +381

kosovayellowpages.eu

Kosta Rika San Jose +506

 

Kroacia Zagrebi +385

 

Kuba Havana +53

www.hrvatska.com

Kuvajti Kuvajt City +965

 

Kyrgystani Bishteku +996

 

Laosi Vientiane +856

 

Latvia Riga +371

www.kontakti.lv

Lebanoni Bejruti +961

 

Lesoto Maseru +266

 

Liberia Monrovia +231

 

Libia Tripoli +218

 

Lihtenshtajni Vaduzi +423

 

Lituania Vilniusi +370

www.yellowpages.lt

Luksemburgu Luksemburgu +352
..:: Rey & Black ::..  
 
Rey & Black
 
Me Kontaktoni Ne Facebook  
  Mc Rey |
 
Konverto EURO-n  
   
Ora E Saktë  
   
Kalendari , Moti & Valuta  
  MOTI NE KOSOV '' Rey-Black

 
...::: Rey & Black :::... Shpresoi Se Kaluta Mir . Me Respekt Stafi Rey & Black ...::: Rey & Black :::...
This website was created for free with Own-Free-Website.com. Would you also like to have your own website?
Sign up for free