...::: Rey & Black :::... Aty Ku Iu Ndiheni Rehat Rey & Black ...::: Rey & Black :::... Mir Se Erdhet Tek Faqia Jonë . Shpresoi Te Kaloni Mirë ...::: Rey & Black :::...
 
rey-black
..:: Rey & Black ::..  
  Rey & Black - Funny
  Music Graphics Fanny
  Kode per ngjyra
  New Bota
  Muzika
  Radio Drenica Live
  RebeL A.K.A UniKKatiL
  Interesant !
  Shekarko muzik nga YOU TUBE
  Nika per Msn
  Nika per msn Anglisht
  Dashuria ne interrnet ?
  Te Dua - Ne shum gjuhe te Botes
  Per Dashuri ndaj femres
  Shtin webin ne google
  Epi i Gilgameshit shqip
  Komedia Hyjnore - Ferri
  Histori e Skenderbeut
  Fjalori Informatikes
  Alfabeti i dashuris
  Shut down PC Prej destkopit me nje klikim
  Me fol PC-ja
  Flamuri Shqiptar
  Kodet e shtetev
  Shekarko Fire Fox - Shqip
  Conter Strike 1.8
  Hacko Msn
  Shekarko sa dush ti
  Qel imell qysh dush
  Program per muzika
  Regjistro webin
  Shekarko muzik Arabe
  Shkarko Super Mario
  Shpejto trensferin ne Msn
  Weba per ju
  Video nga Rey & BLack
  Kerko mbi 5,000,000 video
  Adresa te femrave
  Video te UniKKatilit
  Google - by Rey & BLack
  Beje GOOGLEN me emrin tend
  Host per foto
  Progeram per logo
  Perkethe faqe
  Perkthe sa dush dhe cka dush
  Street Fighter Online
  Duck Hunt
  Qyre qysh kcehet
  Kalkulator
  Video romantike
  Kerko (Muzik,Njerez etj.)
  Kerko ne Google
  Kerko foto ne Google
  Kerko video ne Google
  Shkarko Programa
  Barcoleta
  A e Dini Se
  Muzik
  Shiko Tv Shqip
  Njeriu pa zemer
  Lidheni kravatën
  Shkenca natyrore
  Qielli me sy
  Zbukuro emrin
  Luaj me peshk(interesant)
  Ora ne gjith boten
  Qefar efekti
  Deformer Pic.....
  Drake Bell
  Fjalë të urta
  Dergo SMS falas
  Kerko Web
  Krijo Bllok-Faqe
  Krijo Forum(Falas)
  Kërce tek një forum
  Stupcat (2010 New )
  Tekst per leje
  Cyre qit foto
  Si te shkarkojm video ose mp3 nga youtube
  Keng e dhimbshme
  Milioneri
  Kqyr kush ta ka ban bllok
  Logo
  Klodi - Buka e Gurbetit
  Shpija E Kosoves LIVE
  Welcome
  Hiq bllokun e MSN-s
  Meti(Gjesti Skandal)
  Gezuar se bashku me tupan 2010
  Live Show
  HIKMETJA - Film Kosovar
Copyright By : Rey & Black .
Meti(Gjesti Skandal)
Koheve te fundit meti eshte c`rregulluar , ben disa gjera qe nuk u pritej nga shikuesit. Meti dje pas mesnate filloi ta ngacmonte Erlinden duke e prekur ate ne vende intime, Erlinda e pa qe Meti po e ngacmonte duke e prekur ne ato vende dhe u largua nga ai, Dhe shkoi ne kuzhine. Meti e luti Linden qe te fle me te sonte vetem ata te dy dhe i tha qe do t`benin seks me te dhe ne ate çast e ngacmonte duke e prekuar ne vende intime e duke e kafshuar ne qafe, Me dhune sa qe nuk e lejonte te ikte Erlinden, Linda ne ato caste filloi ta ofendonte Metin duke i thene se sjam ardh un ketu te bej Seks dhe ti ske nevoj te me prekesh ne ato vende, Perfundoi duke i thene “SJAM UNE ATO VAJZAT RUSE”.

Meti u nxeh ne ket rast sa qe i ofendoi te gjitha vajzat Saranden dhe Lenen duke i shtyre dhe duke i share, Ndersa Erlindes i leshoi fjale ofenduse. Te 3 Vajzat Lena Linda Sasa rane te flene ne kreveta te bashkuara me lot ne sy. Jehona kishte fjetur me heret dhe skishte mundur ta shihte kete ngjarje.

Meti pasi qe hyri ne Shtepi per her te dyte ai ndihet si Zot i Shpise dhe ben cfare te don ai. Pas disa thashetheme-ve se Babai i Metit eshte Sponsor ne “Shpija e Kosoves” dhe ka paguar nje shum parash per te hyre ne Shtepi dhe te shkoj deri ne Finale! Kete gjest skandal mund ta shikoni ne video:


..:: Rey & Black ::..  
 
Rey & Black
 
Me Kontaktoni Ne Facebook  
  Mc Rey |
 
Konverto EURO-n  
   
Ora E Saktë  
   
Kalendari , Moti & Valuta  
  MOTI NE KOSOV '' Rey-Black

 
...::: Rey & Black :::... Shpresoi Se Kaluta Mir . Me Respekt Stafi Rey & Black ...::: Rey & Black :::...
This website was created for free with Own-Free-Website.com. Would you also like to have your own website?
Sign up for free